Ozan Müzik Evi - Musikschule Hürşehit Köse Bismarckstr.5 64293 Darmstadt
trde

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Saz dersleri saat kaçta başlıyor ve akşam kursları varmı?
Saz derslerimiz saat 13:00 – 20:00 arası yapılıyor.
Bağlaması olmayan öğrencilere bağlama veriliyor mu?
Bağlaması olmayan öğrencilerimize kursta kullanabilmeleri için bağlama veriyoruz. Fakat evde çalışabilmeleri için kendilerine ait bir bağlaması olması şart.
Bağlama derslerinin haftada ve ayda saat süresi nedir?
Bağlama derslerimiz haftalık 60 dakikadan (aylık 240 dakika) 90 dakikadan (aylık 360 dakika) 120 dakikadan (aylık 480 dakika) ibarettir.
Kursa kayıt olunduktan sonra sözleşmeden çıkma hakkımız var mı?
Kurs sözleşmelerimiz 1 yıllık olarak yapılır, ve öğrenci istediği her zaman 3 ay önceden yazılı olarak bildirerek çıkış yapabilir. Çıkış yapmadığı sürece sözleşme otomatik olarak uzar.
Sınıflar kaçar kişiliktir? Özel ders veriyor musunuz?
Sınıflarımız 4 – 6 ve 10 kişilik guruplara göre düzenlenmiştir. Talep üzerine birebir özel bağlama dersleri veriyoruz.
Online eğitim nedir? Nasıl yapılıyor
Online eğitim en temel anlamıyla, iletişim teknolojilerinin kullanılarak zaman ve mekan bağımsız olarak insanların eğitim almalarının sağlanmasıdır. Eğitim, bir toplumun ekonomik ve sosyal gelişiminde temel oluşturan bir yapı taşıdır. Online eğitim ise, eğitimciler ile öğrencilerin aynı zamanda aynı mekanda olmadan internet aracılığı ile gerçekleştirdikleri bir eğitim sistemidir. Online eğitim sistemi eğitimci ile öğrenci arasında bir iletişim yolu sağlar. Eğitimci, sistem içerisinde ders verirken, öğrenciler bu iletişim yolunun imkanlarına bağlı olarak ister evlerinden, ister farklı mekanlardan ve hatta Dünyanın farklı farklı bütün ülkelerinden eğitime katılabilirler.
Covid 19 ile ilgili ne gibi önlemler aldınız?
Müzik okulumuz 210 metrekareden oluşmakta ve sınıflarımız yeterli büyüklüktedir. Dershanemizi düzenli bir şekilde her hafta ilaçlıyoruz. Sınıflarımızda 3 - 4 - 5 kişilik guruplarla derslerimizi işliyoruz ve öğrenciler arasındaki sosyal mesafeye çok dikkat ediyoruz (yaklaşık 2-3 metre aralıklarla) Sınıf girişlerine öğrencilerimiz kullanabilmesi için Dezenfekte bulunduruyoruz. Öğrencilerimizin ellerini yıkamalarını özenle talep ediyor ve yakın temasta bulunmamalarını ikaz ediyoruz. İnsan sağlığının her şeyden değerli olduğunun bilincindeyiz ve bu nedenle gerekli bütün önlemleri almış bulunuyoruz.
Kurs sonunda sertifika yada bir belge veriyor musunuz
Müzik okulumuz özel bir kuruluş olup, her öğrenciye sertifika değilde kurs sonunda bir başarı belgesi taktim etmektedir.
Kurslarınıza kayıt olmak için belli bir yaş sınırı var mı?
Kurslarımıza kayıt olmanın herhangi bir yaş sınırı yoktur. 7'den 70'e okuma yazma bilen, her yaş ve seviyeden ama herkes kayıt olabilir.
Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: