Ozan Müzik Evi - Musikschule Hürşehit Köse Bismarckstr.5 64293 Darmstadt
trde

Online Uzaktan Bağlama Eğitimi

06.09.2020
394

Online Bağlama (Saz) Eğitimi

Uzaktan eğitime ön yargı ile bakan uzaktan eğitim ile öğrenemeyiz diyen öğrencilerimize ücretsiz 10 dakikalık deneme eğitimi vermekteyiz detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Bağlama Derslerimiz detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımız

Ozan Müzik Evi – Musikschule Hürşehit Köse
Bismarckstr.5 64293 Darmstadt

Sabit Telefon: +49 6151 2780871
GSM: +49 172 8773633 Whatsapp

-Özel Onilne Bağlama (Saz) derslerimiz haftada 1 gün 45 dakika olup birebir eğitmen eşliğinde gerçekleştirilir. İsteyen ögrencilerimize daha fazla ders saati uygulamasıda yapılabilir.

-Online olarak yapılan bağlama (Saz) derslerimiz, öğrencilerimizin yaş ve beceri seviyelerine göre, basitten zora doğru proğramlar düzenlenerek öğretilmektedir. Böylece bu bizi bağlama eğitimi derslerinde başarıya götüren en önemli yöntemlerden biridir.

-Ders proğramımızda daha çok anonim türkülere yer verilirken, isteğe baglı olarak çok sevilen türkülerde birlikte öğretilir.

-Pratik eğitime çok fazla zaman ayırtılarak, bunun yanısıra bağlama’nın tarihçesi, nota ve ritim bilgileri, bağlama (Saz) çalım teknikleride birlikte verilerek, ögrencilerimizin iyi bir bağlama eğitimi alması hedeflenir.

-Nota, solfej, ses ve repertuar eğitimleri derslerimizin içeriğinde mevcuttur.

-Aylık ders programı uygulanir ve Bağlama (Saz) derslerimiz aylık olarak ücretlendirilir.

-Online Bağlama (Saz) derslerimize 10 yaş gurubundan itibaren, üst yaş sınırı olmaksızın hemen, her zaman başlayabilirsiniz.

İnternet Ve Online Eğitim Sisteminin Önemi:
Online eğitim nedir ve neden önemlidir? 21 Yüzyılda, internet ve teknolojinin hızla geliştiği bir dönemde yaşıyoruz. İnternet, neredeyse hayatımızın bütün alanında yerini almış durumda ve bir çok şeyi internet olmadan yapamama durumundayız. Artık A’dan Z’ye bütün işlerimizi internet aracılığı ile hallediyoruz. (Çalışma, giyme, yeme içme, banka, sipariş, müzik, okul, ders, eğitim ve bu gibi) İnternetle birlikte hayatımızda bir çok degişiklikler oldu, ve bunlardan en önemliside Online egitim sistemidir.

Online Egitim Nedir?
Online eğitim en temel anlamıyla, iletişim teknolojilerinin kullanılarak zaman ve mekan bağımsız olarak insanların eğitim almalarının sağlanmasıdır. Eğitim, bir toplumun ekonomik ve sosyal gelişiminde temel oluşturan bir yapı taşıdır. Online eğitim ise, eğitimciler ile öğrencilerin aynı zamanda aynı mekanda olmadan internet aracılığı ile gerçekleştirdikleri bir eğitim sistemidir. Online eğitim sistemi eğitimci ile öğrenci arasında bir iletişim yolu sağlar. Eğitimci, sistem içerisinde ders verirken, öğrenciler bu iletişim yolunun imkanlarına bağlı olarak ister evlerinden, ister farklı mekanlardan ve hatta Dünyanın farklı farklı bütün ülkelerinden eğitime katılabilirler.

Online Bağlama (Saz) Dersinin Amacı ve Faydaları

-Online Bağlama (Saz) dersinin amacı; eğer bağlama çalmasını öğrenmeyi çok istiyorsanız, fakat, işinizden, okulunuzdan, müzik okullarına uzak olmanızdan, iyi bir eğitimci bulamamış olmanızdan, başka kısıtlı olan imkansızlıklardan, veya en önemliside vaktim yok, zaman ayıramıyorum diyorsanız… Online Bağlama (Saz) dersi tam size göre. Hemen ara ve ilk deneme dersini yap, biz buradayız.

-Her şeyin ders esnasında öğrenilmesinin aksine, online eğitim sisteminde dersleri zamandan veya mekandan bağımsız olarak takip edebilirsiniz.

-Online Eğitim sistemi ile istediğiniz zaman, istediğiniz dersleri tekrar edebilirsiniz ve böylece öğrenememe konusuda ortadan kalkar.

-Online Bağlama (saz) derslerimize katılarak, bütün hayallerinizi gerçekleştirebilir ve hedeflerinize bizimle ulaşabilirsiniz.

-Zengin bir türkü repertuarı ile görsel ve işitsel içerik yardımıyla eğitimi daha çekici, zevkli ve anlaşılır hale getirerek  öğrenme düzeyinizi arttırıyoruz.

-Siz gelemezseniz, biz size geliyoruz. Bütün imkanları ayağınıza getiriyoruz. Klavyenin bir tuşuna basacak kadar size yakınız.

– Sizlerde, otuz beş yıllık deneyimimizden faydalanarak, online bağlama (Saz) eğitimi ile sağlamış olduğumuz bütün bu  firsatlardan yararlanarak, ögrencimiz olmak istiyorsanız, hemen şimdi arayın ve çok özel fiyat avantajlarını kaçırmayın


German

Online Bağlama (Saz) Unterricht:
Unser Online-Privatunterricht dauert 45 Minuten pro Einheit, findet an einem Tag in der Woche statt und wird in Anwesenheit eines Privat- Lehrers abgehalten. Weitere Unterrichtsstunden können bei Interesse vereinbart werden.

Unsere Online-Bağlama-Stunden werden durch die Organisation von Lehrprogrammen von einfachen bis schwierigen Stufe, je nach Alter und Können unserer Schüler gestaltet. Dies sind Methoden, die uns zulangfristigen Erfolgen führen.

Während unserer Unterrichtsstunden wird meist mit anonymen Volksliedern gearbeitet, je doch werden um eine gute Mischung zu erhalten, auch einige populäre Lieder in betracht gezogen.

Während viel Zeit in die praktische Ausbildung investiert wird, werden auch die Geschichte der Bağlama-, Noten- und Rhythmuskunde sowie die Bağlama (Saz) -Spieltechniken beleuchtet, um unseren Schülern eine gute Entwicklung zu ermöglichen.

Der Unterrichtsumfang enthält Notenkunde, Solmisation, Gesangstraining und Repertoire-Bildung. Der Kursplan wird monatlich angewendet und unsere Unterrichtseinheiten werden monatlich berechnet. Sie können unseren Online-Bağlama-Unterricht (Saz) ab der Altersgruppe 10 sofort ohne Altersobergrenze beginnen.

Bedeutung des Internet- und Online-Bildungssystems:
Was ist Online-Unterricht und warum ist es wichtig?

Wir leben im 21. Jahrhundert, wo sich das Internet und die Technologie rasant entwickeln. Das Internet hat in fast allen Bereichen unseres Lebens seinen Platz eingenommen. Heut zu tage erledigen wir alle unsere Arbeiten von A bis Z über das Internet (Arbeiten, Essen und Trinken, Bankgeschäfte, Bestellungen, Musik, Schule, Unterricht, Bildung usw.). Mit dem Internet haben sich unsere Möglichkeiten stark entwickelt, und das wichtigste davon ist das Online-Bildungssystem.

Was ist Online-Bildung?
Im einfachsten Sinne besteht Online-Bildung darin, Menschen zu ermöglichen, durch Kommunikationstechnologien unabhängig von Zeit und Ort Bildung zu erhalten. Bildung ist ein Baustein, der die wirtschaftliche und soziale Entwicklung einer Gesellschaft unterstützt. Online-Bildung ist ein Bildungssystem, das Pädagogen und Studenten
über das Internet durchführen, ohne am selben Ort zu sein. Das Online- Bildungssystem bietet ein Kommunikationsmittel zwischen dem Pädagogen und dem Schüler. Während der Pädagoge innerhalb des Systems unterrichtet, können die Schüler je nach den Möglichkeiten dieser Kommunikationsmethode entweder von zu Hause aus, von verschiedenen Orten oder sogar aus verschiedenen Ländern der Welt an dem Unterricht teilnehmen.

Zweck und Vorteile des Online-Baglama (Saz) -Kurses:
Das Ziel des Online-Kurses ist: Ihnen eine völlig neue Möglichkeit zu bieten, ohne Ihre Work-Life-Balance zu beinträchtigen, praktisches und theoretisches Wissen in Bezug auf das türkische Volks-Instrument Bağlama (Saz) zu erhalten. Dies ist ihre Möglichkeit! Rufen Sie jetzt an und machen Sie Ihre erste Probestunde. Wir sind für Sie da!
Mit diesem Online-Kurs können Sie die gewünschten Lektionen jederzeit wiederholen, sodass das Problem, dass Sie nicht lernen können, beseitigt ist. Durch die Teilnahme an unserem Online-Bağlama-Kurs (Saz), können Sie all Ihre Träume wahr werden lassen und Ihre Ziele mit uns erreichen.

-Wir steigern Ihr Lernniveau, indem wir Bildung mit Hilfe eines reichhaltigen Repertoires an Volksliedern sowie visuellen und akustischen Inhalten attraktiver, angenehmer und verständlicher machen.

-“Wenn Sie nicht kommen können, kommen wir zu Ihnen“ ist unser Slogan. Wir bringen Ihnen alle Möglichkeiten. Per Mausklick sind wir bei Ihnen auf dem Bildschirm, so schnell geht das!

– Wenn Sie ein Teil dieses Projektes sein möchten, indem Sie unsere 35- jährige Erfahrung und alle im Zusammenhang stehende Möglichkeiten nutzen, die wir mit Baglama-Unterricht (Saz-Unterricht) geboten haben,
rufen Sie jetzt an und verpassen Sie nicht die ganz besonderen Preisvorteile.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: